درباره ما

شرکت فناوری های سبز بهساز

حوزه تخصصی: طراحی، بهینه سازی و تولید محصولات HVAC

شرکت بهساز با در اختیار داشتن کادری متخصص فعالیت خود را در سال ۱۳۸۷ در زمینه بهینه سازی تجهیزات مصرف کننده انرژی و انرژی های نو آغاز نمود. این شرکت با تشویق خلاقیت و پویایی و با جذب نیروهای با انگیزه سعی بر ایجاد فضایی اثربخش جهت پرورش ایده های با ارزش و توسعه آنها تا محصول نهایی نموده است. یکی از شاخه های مورد توجه شرکت، تجهیزات سرمایش با مصرف عمومی بوده که در این راستا در گروه صنعتی تولید هواساز، سوپر ایرواشر و کولرهای صنعتی انجام پذیرفته و در گروه خانگی و تجاری محصولات کولر دوفازی و هیتر های گازی به تولید رسیده است.

تکیه گاه اصلی شرکت سرمایه انسانی آن می باشد که به وسیله آن همواره در حال ارتقای تکنولوژی طراحی، ساخت و تولید در شرکت می‌باشیم. یکی از افتخارات شرکت بهساز ابداع فرآیندی نوین در سیستم های سرمایش تبخیری می باشد که راندمان این محصول را به طور قابل ملاحضه ای افزایش می دهد. این دستاورد با نام “کولر دوفازی اکسترا” در سال ۱۳۸۸ به ثبت رسید. آزمون های متعددی که توسط پژوهشگاه استاندارد بر روی محصول انجام پذیرفته نشان دهنده ۵۰% سرمایش بیشتر در توان مصرفی محصولات مشابه می باشد. این در حالی است که تکنولوژی موجود در کشور پاسخگوی تولید این محصول می باشد. سادگی، قیمت تمام شده معقول و طراحی کاربردی از مزیت های دیگر کولر بهساز می‌باشد. این محصول در حال تولید انبوه و عرضه به بازار داخل و آماده سازی جهت بازار صادراتی کشورهای همجوار می باشد.

از دیگر دستاورد های شرکت، توسعه کلکتورهای متمرکز کننده خورشیدی برای کاربرد در سیستم های سرمایش خورشیدی می باشد

به خود می بالیم که ایده های نوآورانه شرکت بهساز با نرخ بالایی تبدیل به محصول نهایی گردیده و آماده ورود به بازار می باشد.

خط مشی:

  • خلق/ باز طراحی و تولید محصولات بهینه مصرف کننده انرژی و محصولات گرمایشی/سرمایشی خورشیدی
  • تقویت فعالیت تحقیق و توسعه با گسترش همکاری با شرکت های تولید کننده از طریق انتقال فناوری، مشارکت در توسعه و تولید محصولات و فرآیند تولید.
  • ایجاد محیطی امن، بالنده و کارآفرین جهت رشد و تعالی حرفه ای کارکنان شرکت
  • ایجاد حلقه ی طراحی>تولید>فروش>طراحی بواسطه پتانسیل های درونی و بیرونی شرکت
  • برند سازی در حوزه محصولات سبز(محصولات بهینه مصرف کننده انرژی)
  • سرآمدی در جذب مشتری های وفادار به برند های ایجاد شده
  • شناسایی فناوری ها و راهبرد های جدید در صنعت انرژی
گواهینامه ها
_